Zwiedzanie z przewodnikiem

Poznaj najskrytsze zakątki Stadionu Wrocław

Zobacz z bliska murawę, szatnię zawodników oraz wiele innych miejsc niedostępnych na co dzień! Zwiedzanie Tarczyński Areny Wrocław to wspaniała okazja do posłuchania historii i ciekawostek związanych z obiektem!

Czas zwiedzania: ok. 60 min.

Poznaj Stadion Tarczyński Arena Wrocław!

  • Jesteś fanem piłki nożnej?
  • Chcesz zobaczyć z jakich pomieszczeń korzystają piłkarze?
  • Chcesz dowiedzieć się kto i gdzie pracuje przy realizacji spotkania?
  • Chcesz zwiedzić stadion od zaplecza?
  • Chcesz odwiedzić arenę zmagań reprezentacji narodowej?

W chwili obecnej dostępne jest wyłącznie zwiedzanie dla grup zorganizowanych (od 10 osób). Zwiedzanie indywidualne rusza już 19 kwietnia!

Rodzaje zniżek:

*Bilet ulgowy –  dzieci do 18 roku życia, młodzież szkolna, studenci do 26 roku życia, emeryci i renciści, osoby z niepełnosprawnościami, opiekun osoby z niepełnosprawnościami podczas wycieczek indywidualnych (po okazaniu stosownego dokumentu). 

**Bilet rodzinny – dwie osoby dorosłe oraz dwoje dzieci lub młodzieży do 18 roku życia.

***Bilet grupowy – min. 15 os. pełnopłatnych

 ****Karta dużej rodziny – posiadaczom karty dużej rodziny przysługuje ulga w wysokości % od regularnej ceny biletu.

*****Nasz Wrocław – uczestnikom programu Nasz Wrocław przysługuje jednorazowa ulga w wysokości 100 % od regularnej ceny biletu.

******Karta Aglomeracyjna – uczestnikom programu Aglomeracja Wrocławska przysługuje jednorazowa ulga w wyskoki 50% od regularnej ceny biletu.

Bilety można kupić na miejscu. Płatność kartą lub gotówką. 

Miejsce rozpoczęcia (zbiórki): recepcja Tarczyński Areny,  poziom 0 (wejście W1).

W niektóre dni mogą wystąpić wyłączenia ze względu na mecze oraz duże imprezy na stadionie. Prosimy o sprawdzanie dostępności terminów oraz godzin zwiedzania.

Kontakt oraz rezerwacje:

Tel. 606492892

zwiedzanie@stadionwroclaw.pl

Grupy – rezerwacja i płatność:

  • grupy zorganizowane obowiązuje wcześniejsza rezerwacja telefoniczna (+48 606 492 892) lub mailowa (zwiedzanie@stadionwroclaw.pl) – zgłoszenia obsługiwane są od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 15:00
  • grupy zorganizowane przyjmowane są 5 dni w tygodniu: od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 15:00; w szczególnych przypadkach dopuszczane jest zwiedzanie poza standardowymi godzinami zwidzenia – ustalenia indywidualne (prosimy o kontakt)
  • zgłoszenie powinno zawierać: nazwę grupy/biura/szkoły, datę i godzinę zwiedzania, liczbę biletów, dane kontaktowe do osoby odpowiedzialnej za grupę w dniu zwiedzania, dane do faktury
  • opłata za grupę dokonywana jest w dniu przyjazdu grupy w recepcji stadionu przed rozpoczęciem zwiedzania (możliwość płatności kartą i gotówką)
  • w celu wystawienia faktury VAT, prosimy przy dokonaniu rezerwacji biletów przekazać pełne dane do faktury. W przypadku braku danych, faktura zostanie wystawiona na osobę dokonującą zapłaty