Camper Park

Camper na Camperparku
Kampery na Stadionie Wrocław!

Kampery na Tarczyński Arenie Wrocław!

Parking Tarczyński Arena także dla Kamperów. 21 w pełni przystosowanych miejsc gotowych na przyjęcie pierwszych gości.

To przede wszystkim propozycja dla tych, którzy podróżując kamperem, chcieliby zatrzymać się w trasie na kilka dni, by zwiedzić Wrocław. Stadion leży bezpośrednio przy obwodnicy stolicy Dolnego Śląska. Dzięki przebiegającym w pobliżu liniom tramwajowym i autobusowym można w krótkim czasie i bez przesiadek dostać się do ścisłego centrum miasta.

Cennik

Godziny pracy

Obiekt na Tarczyński Arenie Wrocław otwarty jest całodobowo, 7 dni w tygodniu. Jedynym wyjątkiem są dni, w których mecze rozgrywać tu będzie reprezentacja Polski. Teren jest strzeżony i monitorowany. Użytkownicy, oprócz miejska postojowego, mają nieograniczony dostęp do prądu, wody i możliwość opróżnienia zbiorników z wodą szarą i czarną. Obiekt przyjmuje zwierzęta.

Wjazd

Wjazd do możliwy jest przez bramę A od strony al. Śląskiej. Przy szlabanach należy wybrać przycisk interkomu „Info” i na hasło „Camper Park” ochrona go otworzy. Dalej dojazd oznakowany jest piktogramami.

Wjazd do Camper Parku
Strefa serwisowa
Strefa serwisowa

Strefa serwisowa

Strefa serwisowa zlokalizowana jest pod esplanadą. Składa się z płyty najazdowej, kratki ściekowej oraz kolumny serwisowej. W strefie serwisowej możliwe jest zlanie wody szarej użytkowej i wody czarnej bytowej oraz pobór wody świeżej. Kolumna serwisowa wyposażona jest w kran do poboru czystej wody, szufladę zrzutową do opróżniania kaset WC, oddzielny kran do płukania kaset. Ulokowana tuż obok strefa zrzutu wody szarej to płyta najazdowa o wymiarach 5x5m. Wokół jest dużo wolnego miejsca, co umożliwia swobodne manewry oraz wjazd tyłem i przodem.

Ograniczenia wysokości

Camper Park na Tarczyński Arenie Wrocław ma dwie wydzielone strefy – miejsca, gdzie mogą parkować kampery do wysokości 4 m oraz miejsca dla niższych pojazdów – do 3,5m. Ograniczenia wysokości oznaczone są przy wjeździe do danej części.  Do dyspozycji  jest łącznie 21 miejsc parkingowych. Do wyboru są miejsca zadaszone oraz na otwartej przestrzeni. Jedno miejsce dla kampera ma wymiar 5×10 m. Przy miejscu postojowym możliwe jest podłączenie do prądu (16A). 1 skrzynka elektryczna przypada na 4 kampery.

Ograniczenia wysokości
Ograniczenia wysokości
Punkt serwisowy
Punkt serwisowy

Dodatkowe atrakcje

Na miejscu możliwe jest także zwiedzanie samego obiektu, skorzystanie z terenów zielonych między stadionem i rzeką Ślęzą, gdzie znajduje się duży plac zabaw a w przyszłości także boiska do siatkówki plażowej. Na miejscu działają też takie atrakcje jak największy w Polsce kryty tor kartingowy i Dream Jump, oferujący skoki na linie z dachu stadionu, czy przejazd tyrolką nad jego murawą. Dla gości dostępne jest także bistro, do którego dostać się można wejściem W2.

Za miejsce postojowe możesz zapłacić online na stronie: parking.vectorsoft.pl/mvc/pl
lub w parkomacie na miejscu.