Lodowisko Tarczyński Arena

Sezon zima 2022/2023 został zakończony! Kolejne ślizgawki już w grudniu 2023!

Amatorzy ślizgawek mogą korzystać z lodowiska przy al. Śląskiej jeszcze do 5 marca 2023.

Lodowisko działa na drugim piętrze parkingu wielopoziomowego, widocznego od strony al. Śląskiej. Wzorem ubiegłego sezonu, tafla o kształcie owalnej pętli otoczona została bezpiecznymi bandami, które oddzielą jeżdżących od elementów konstrukcyjnych parkingu. Dłuższa prosta toru wynosi 55 metrów, a jego szerokość ok. 7 metrów. Lodowisko mieści jednorazowo do 100 osób.

Sprawdź cennik, pamiętaj – pierwsze 10 minut gratis!

Potrzebujesz łyżew? Mamy je!

Na miejscu dostępna jest wypożyczalnia, w której do dyspozycji gości znajdzie się ponad 400 par łyżew – zarówno figurowych, jak i hokejowych, w rozmiarach od 28 do 48. Dla najmłodszych przewidziana jest możliwość wypożyczenia kasków i tzw. pingwinków do nauki jazdy. Dostępna jest także strefa szatni i możliwość naostrzenia łyżew.

Przypominamy, że z kartą Nasz Wrocław raz w roku będzie można skorzystać z bezpłatnego wejścia na lodowisko na stadionie. Honorujemy również karty Benefit i VanityStyle.

Grupy – najważniejsze informacje:

 • Wejście dla grup możliwe jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 14:00 (w tych godzinach z lodowiska mogą korzystać również osoby indywidualne)
 • Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja mailowa lub telefoniczna.
 • Bilet grupowy obowiązuje od min. 10 osób.
 • Kontakt i rezerwacje:
  lodowisko@stadionwroclaw.pl
  +48 71 776 80 90

Z uwagi na mecz WKS Śląska Wrocław, w niedzielę 26.02. od godz. 15:00 do końca dnia, opłatę za parking należy uiścić bezpośrednio w okienku kasowym na lodowisku.

Dojazd:

 • Wjazd dla samochodów bramą D od al. Śląskiej
 • Parking na poziomie 2. (parking wielopoziomowy)
 • Wejście dla pieszych z poziomu esplanady (patrz mapa)

Więcej informacji można uzyskać również pod numerem telefonu: 71 776 80 90