Urodziny na Tarczyński Arenie Wrocław

100 lat odśpiewane w szatni piłkarzy, możliwość zobaczenia z bliska murawy, podziwianie stadionu z  pokoju komentatorów i loży VIP, poznanie niedostępnych na co dzień zakamarków – wycieczka na Tarczyński Arenę to przepis na niezapomniane urodziny!

Zwiedzanie urodzinowe jest realizowane w różnych wariantach w zależności od wieku i zainteresowań solenizanta lub solenizantki oraz gości. Możliwe scenariusze zwiedzania urodzinowego obejmują zwiedzanie połączone z elementami zabaw piłkarskich lub gry terenowej, podczas której dzieci poruszają się z mapką i rozwiązują łamigłówki. To sprawia, że impreza jest atrakcyjna nie tylko dla fanów i fanek piłki nożnej!

Czas trwania urodzin ok. 2,5 godziny.

Każdy uczestnik urodzin otrzymuje certyfikat znajomości stadionu i upominek w postaci gadżetu.

Cena pakietu obejmuje wstęp na stadion z dodatkowymi atrakcjami dla 10 gości oraz jubilata. Istnieje możliwość zaproszenia 5 dodatkowych osób (dopłata za wstęp na stadion za każdą osobę wynosi 60 zł).

Szukasz dojazdu? Sprawdź na mapie:

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTY

Jeżeli masz pytania, potrzebujesz więcej informacji – zadzwoń pod numer infolinii: +48 606 492 692 (od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 – 16:00)
Uwaga – nasi pracownicy mogą w danym momencie nie być w stanie odebrać Państwa połączenia. Na pewno skontaktują się w pierwszej wolnej chwili.