CodeWeek 2023 – Wielkie Święto Programowania we Wrocławiu

CodeWeek: mapa inicjatyw i programowanie dla każdego

Jak zapewne wiecie, celem Europejskiego Tygodnia Kodowania jest popularyzacja nauki programowania oraz zwiększenie świadomości społecznej tej temat. Oznacza to, że w akcji może wziąć udział każdy – niezależnie od tego, czy dopiero zaczyna swoją przygodę z kodowaniem, czy potrafi już pisać skomplikowany kod. Zarówno ci, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z programowaniem, jak i ci, którzy są już bardziej zaawansowani, znajdą tutaj coś dla siebie. Warsztaty, gry, zabawy, inspirujące spotkania – przekonacie się, że programowanie to prawdziwa frajda! Zapraszamy rodziny z dziećmi, nauczycieli oraz wszystkich zainteresowanych nauką kodowania, robotami i nowinkami technologicznymi. W żadnym z miast nie zabraknie bezpłatnych atrakcji zorganizowanych zarówno przez Ogólnopolską Sieć Edukacyjną (OSE), jak i przez naszych licznych partnerów. W wydarzeniach wezmą udział m.in.: Stowarzyszenie „Cyfrowy Dialog”, Centrum Mistrzostwa Informatycznego, VEX Robotics, Centralny Dom Technologiczny, EduSense, Klub Młodego Programisty, Giganci Programowania czy Mobilne Laboratoria Przyszłości.

Kiedy odbywa się tegoroczny CodeWeek we Wrocławiu? 7 października na Tarczyński Arenie

Gdzie szukać szczegółowych informacji? Odwiedzajcie nasze strony i profile w mediach społecznościowych: CodeWeek PL na Facebooku, codeweekpl na Instagramie oraz stronę koduj.gov.pl

Wielkie Święto Programowania we Wrocławiu: 7 października w godz. 11–17, Tarczyński Arena Wrocław (szczegółowe informacje w wydarzeniu)

Date

07 Oct 2023
Expired!

Time

11:00 - 17:00