Targi Mieszkaniowe Wrocław

Co nowego na rynku mieszkaniowym? Jak skorzystać z preferencyjnego kredytu “Mieszkanie na Start”? Jak kształtują sie ceny? Na jak wysokie rabaty można liczyć? Jakie obecnie są mozliwości kredytowania zakupu nowego mieszkania ? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz na Targach Mieszkaniowych Wrocław, które odbędą się 9 i 10 marca 2024r. w Klubie Biznesowym stadionu Tarczyński Arena Wrocław przy Alei Śląskiej 1.

W targach weźmie udział kilkudziesięciu wystawców, przede wszystkim firm deweloperskich prezentujących swoje inwestycje. Nie zabraknie też ofert z rynku wtórnego, które zaprezentują pośrednicy w obrocie nieruchomościami. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się również przedstawiciele banków i instytucji finansujących zakup nowej nieruchomości.
Merytorycznego wsparcia udzielą odwiedzającym doradcy kredytowi, którzy pomogą i podpowiedzą w kwestiach finansowych. Do dyspozycji odwiedzających będą również specjaliści zajmujący się szeroko rozumianą aranżacją wnętrz.

Każda osoba poszukująca i chcąca kupić nieruchomość będzie mogła w czasie trwania Targów Mieszkaniowych Wrocławia znaleźć profesjonalną pomoc na każdym etapie: począwszy od poszukiwania lokalu, poprzez jego kredytowanie, na urządzeniu i wystroju kończąc. Według opinii liczących się firm deweloperskich to największa i najlepsza we Wrocławiu impreza targowa branży nieruchomości.

Organizatorzy Targów Mieszkaniowych Wrocław przygotowali także panele wykładowe, podczas których prelegenci poruszą takie kwestie, jak m.in.: kupno pierwszego mieszkania, finansowanie zakupu nieruchomości, odbiór mieszkania czy kodeks dobrego dewelopera.

Wstęp na Targi Mieszkaniowe Wrocław jest bezpłatny. Na zmotoryzowanych gości czeka komfortowy parking.

Godziny otwarcia:
sobota 9 marca – w godz. 10.00–17.00
niedziela 10 marca – w godz. 10.00–16.00

Patron Główny >> ARKOP
Patron finansowy >> EXPANDER
Patron Techniczny >> LEROY MERLIN
Patroni Medialni >> RynekPierwotny.pl | Radio ESKA | Gazeta Wrocławska | ADSmobile.pl

Więcej informacji na temat Targów Mieszkaniowych Wrocław można znaleźć na stronie internetowej: www.wro-expo.pl

Date

09 - 10 Mar 2024
Expired!

Time

10:00 - 16:00

Location

Tarczyński Arena Wrocław
Tarczyński Arena Wrocław
Al. Śląska 1, 54-118 Wrocław
Website
https://tarczynskiarenawroclaw.pl
Category