URODZINOWA EDYCJA BOXING CHALLENGE!

28 dzień października to data zarezerwowana dla charytatywnej gali Boxing Challenge by Cancer Fighters. Na Tarczyński Arena spotkamy się po raz ósmy! Będzie to o tyle wyjątkowe wydarzenie, ponieważ właśnie wtedy Fundacja Cancer Fighters obchodzi swoje siódme urodziny. Czego możemy się spodziewać tym razem?

“Kiedy organizowaliśmy pierwszą edycję Boxing Challenge, nikt nie spodziewał się, że nasza inicjatywa zyska tak wielką przychylność zawodników oraz kibiców. To dla nas naprawdę ogromny zastrzyk motywacji, za co serdecznie z tego miejsca dziękujemy. Nadchodząca gala łączy się z urodzinami naszej fundacji, więc szykujemy coś wyjątkowego. Tym samym nie zapominamy po co, to robimy. Wsparcie małych wojowników, którzy każdego dnia toczą nierówną walkę z chorobą nowotworową to dla nas priorytet. Im więcej zebranych środków podczas gali, tym większa pomoc dla podopiecznych. Bądźcie z nami 28 października. To będzie niezapomniane przeżycie!” – mówi Marek Kopyść.

Tej nocy wszyscy walczą w jednym celu, a jest nim zbiórka funduszy dla prawdziwych wojowników, jakimi niewątpliwie są podopieczni fundacji. Aż 1 000 000 złotych! Właśnie tyle udało się zebrać do tej pory dzięki charytatywnej inicjatywie Boxing Challenge. Zebrane środki zasiliły oddziały onkologiczne w niezbędny sprzęt specjalistyczny, wsparły zbiórki podopiecznych, a także pomogły sfinansować małe marzenia dzieci. Ile tym razem uda się zebrać we Wrocławiu? Tego dowiemy się już 28 października na Tarczyński Arena. Na licytacji pojawią się między innymi rękawice Anthonego Joshuy, a także koszulka Śląska Wrocław.

Fundacja Cancer Fighters niesiemy pomoc od 2015 roku. Ich celem jest motywacja do walki z chorobą nowotworową i udowodnienie, że diagnoza to nie wyrok, a impuls do pokazania swojej wewnętrznej siły! Fundacja opiera się na osobach, które miały styczność lub same przechodziły przez chorobę nowotworową, więc doskonale znają potrzeby walczących z rakiem.

Jeśli chcecie wziąć udział w kolejnych odsłonach charytatywnej gali lub zakupić bilet na wydarzenie, odsyłamy Was do nowo powstałej strony, która jest w pełni poświęcona Boxing Challenge.

www.boxingchallenge.pl

Date

28 Oct 2022
Expired!

Time

20:00

Location

Tarczyński Arena Wrocław
Tarczyński Arena Wrocław
Al. Śląska 1, 54-118 Wrocław
Website
https://tarczynskiarenawroclaw.pl
Category