Zwiedzanie Muzeum Śląska Wrocław z Yehorem Matsenką

Wszyscy chętni, którzy mają ochotę poznać Muzeum Śląska Wrocław w towarzystwie jednego z zawodników WKS-u mogą skorzystać z okazji już w najbliższy czwartek, 16 listopada. O godzinie 18:00 rozpocznie się wyjątkowe zwiedzanie z przewodnikiem. Jednym z uczestników wydarzenia będzie defensywny piłkarz Śląska Wrocław – Yehor Matsenko.  Sympatyczny dwudziestojednolatek znany ze swojego zaangażowania na boisku będzie razem z pozostałymi zwiedzającymi zgłębiał ponad 75 lat historii Klubu ze stolicy Dolnego Śląska.

Pochodzący z ukraińskich Czerkasów Matsenko trafił do WKS-u z Legii Warszawa. Wcześniej występował między innymi w młodzieżowym zespole Dynama Kijów. Do tej pory w Śląsku zagrał w dziesięciu meczach Ekstraklasy, w siedmiu spotkaniach w pierwszym składzie. Na boisku dał się poznać kibicom jako ambitny defensor, walczący do ostatniej minuty pojedynku. Tym razem będzie poznawał zbiory Muzeum Śląska Wrocław ramię w ramię z pozostałymi uczestnikami wydarzenia.

Podczas specjalnego zwiedzania z zawodnikiem WKS-u będzie możliwość odwiedzenia jedynie Muzeum Śląska Wrocław – bez stadionu. Oznacza to, że bilet normalny kosztuje maksymalnie 25 zł, a po uwzględnieniu szeregu zniżek cena wejściówki może wynieść nawet 7,50 zł. W tym dniu (czwartek, 16.11.) muzeum będzie czynne godzinę dłużej – do 19:00. Bilet można kupić z wyprzedzeniem za pomocą strony internetowej: www.muzeumslaskwroclaw.pl. Tuż obok Muzeum Śląska Wrocław znajduje się Browar Stu Mostów – Sports Bar, otwarty od 12:00 do 22:00.

Date

16 Nov 2023
Expired!

Time

18:00 - 19:00

Location

Tarczyński Arena Wrocław
Tarczyński Arena Wrocław
Al. Śląska 1, 54-118 Wrocław
Website
https://tarczynskiarenawroclaw.pl