Give me the power 2

Gromee

Neevald  ( + wokal JACOB A , saksofon MJ.SAX)

Miqro

Start wydarzenia: 22.00

Na największym ekranie kinowym w Europie, którego powierzchnia to 1590m2 ,  obejrzeć będzie można relacje m.in. z festiwali Dreamstate, Tranceformations –  Euforia, Don’t Let Daddy Know, Heartbeat i  The Harbour of Heaven. To wielkie wydarzenia muzyki elektronicznej, które w ubiegłych latach przyciągały wielotysięczne tłumy fanów. W tym roku, ze względu na pandemię, zostały odwołane lub przełożone. Dzięki wydarzeniu będzie okazja do posłuchania dobrej muzyki i gwarancja dobrej atmosfery.

Całości, oprócz DJ’ów, dopełnią wizualizacje video, pokazy laserowe oraz efekty świetlne. Przygotuje je partner technologiczny kina na Stadionie Wrocław – firma Visual Sensation laser shows & technologies i Clockwork z Poznania.

Sprzedaż biletów rusza 03.07.2020 o godz. 12.00

Bilety:
Standard – cena 60 zł/szt.

Premium –cena 100 zł/szt. ( dedykowane miejsca Premium, 2 x napój energetyzujący, 2 nachos)

PRZYPOMINAMY! 1 BILET = 1 SAMOCHÓD

BILETY

Bilety można kupić wyłącznie on-line na stronie abilet.pl. Wjazd na imprezę możliwy jest wyłącznie dla samochodów osobowych i odbywa się bramą B Stadionu Wrocław, od strony Al. Śląskiej, gdzie sprawdzane będą bilety. Widzowie następnie zostaną pokierowani przez obsługę na wyznaczone miejsca.

Ilość biletów ograniczona.

Dźwięk, podobnie jak w przypadku projekcji filmów, dostępny będzie po ustawieniu radia samochodowego na częstotliwość podaną przed rozpoczęciem imprezy.

Wjazd na teren imprezy możliwy od godz. 20.30

 

Partnerzy wydarzenia:

MGALLERY The Bridge Wroclaw MGallery

Cherry Club

Data

11 lip 2020
Zakończone!

Czas

22:00 - 02:00