Głośmy dobrą nowinę! | Kongres Świadków Jehowy 2024

Trzydniowy program pełen wyłącznie dobrych wiadomości! Świadkowie Jehowy zapraszają wszystkich na wielkie pozytywne wydarzenie na stadionie Tarczyński Arena Wrocław.

Każdego roku na całym świecie Świadkowie Jehowy organizują trzydniowe kongresy, na których codziennie, przez trzy dni, spotykają się tysiące ludzi. W Polsce odbędą się 32 takie wydarzenia w 19 miastach i w 5 językach, w tym również jedno we Wrocławiu – na Tarczyński Arena Wrocław w dniach od 5 do 7 lipca 2024 roku. Każdego dnia program rozpocznie się o godzinie 9.20.

Tegoroczne hasło kongresu to Głośmy dobrą nowinę!. Temat jest bardzo aktualny, bo w dzisiejszych czasach wszyscy bardzo potrzebujemy dobrych wiadomości. Podczas kongresu będzie można się dowiedzieć czym jest dobra nowina zawarta w Biblii, czy można jej ufać i czy może ona nam pomóc już teraz? 

Każdy mieszkaniec może skorzystać z tegorocznego trzydniowego kongresu Świadków Jehowy we Wrocławiu. Szczegółowy program wydarzenia znajduje się tutaj. Dodatkową atrakcją jest to, że podczas wrocławskiego kongresu widzowie obejrzą pierwszy odcinek nowej filmowej serii o życiu i służbie Jezusa zatytułowanej „Dobra nowina według Jezusa”.

Zobacz zwiastun kongresu w 2024 roku: wideo.

Zobacz zwiastun „Dobra nowina według Jezusa – odcinek 1: Prawdziwe światło świata”: wideo.

Posłuchaj piosenki przewodniej na kongres w 2024 roku: słuchaj.

Zobacz jak wyglądają kongresy Świadków Jehowy na całym świecie: wideo.

Wstęp wolny | Nie ma zbiórek pieniędzy 

Kim są Świadkowie Jehowy?

Na całym świecie jest niemal 9 milionów Świadków Jehowy. Mieszkamy w ponad 230 krajach i pochodzimy z różnych środowisk oraz grup etnicznych. Jesteśmy znani z prowadzenia działalności ewangelizacyjnej, ale pomagamy ludziom również na inne ważne sposoby. W Polsce początki naszej działalności sięgają 1891 r. a obecnie jest nas ponad 116 tysięcy i stanowimy trzecią co do wielkości grupę wyznaniową. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Świadków Jehowy odwiedź sekcje: O nas i Najczęściej zadawane pytania w naszym oficjalnym serwisie internetowym JW.ORG® dostępnym w ponad 1080 językach.

Data

05 - 07 lip 2024
Zakończone!

Czas

09:20 - 17:00

Lokalizacja

Tarczyński Arena Wrocław
Tarczyński Arena Wrocław
Al. Śląska 1, 54-118 Wrocław
Strona WWW
https://tarczynskiarenawroclaw.pl