MAGIC SHOCK Festiwal Magii zaprasza!

🧙‍♂️ MagicShock – Festiwal Magii – Daj się ponieść temu, co nierealne!

🌟 ŚWIATOWA PREMIERA
We Wrocławiu, na stadionie Tarczyński Arena powstanie ogromne, magiczne miasto! Kiedy do niego wejdziesz, nie będziesz mógł uwierzyć własnym oczom. To tutaj niemożliwe stanie się możliwe, a Ty już nie będziesz wiedział, co jest prawdą, a co iluzją! Na własnej skórze poczujesz, czym są czary i wreszcie odkryjesz nieznany świat pełen nadzwyczajnych możliwości!

🐲 MagicShock to oszołamiające, wielowymiarowe show, które rozbudza wyobraźnię do granic możliwości. Zaskakuje, inspiruje, a przede wszystkim dostarcza wspaniałą rozrywkę dla całej rodziny.

🎆 Oderwij się od codzienności i zanurz się w naszej fantastycznej opowieści. Dzięki innowacyjnej strukturze Festiwalu, po raz pierwszy nie będziesz tylko biernym widzem, a momentalnie staniesz się jego uczestnikiem.

🎪 Magię poczujesz dzięki spektakularnej wystawie w wyjątkowej scenografii, którą w aktywny sposób będą współtworzyć znakomici artyści. Dopełnieniem całego wydarzenia, będą widowiskowe występy na Festiwalowej Scenie, nietypowe warsztaty dla dorosłych i dzieci, strefa magicznych targów oraz moc innych atrakcji, które musimy jeszcze zachować dla Was w tajemnicy!

▪️ 25 – 26 listopada 2023 – Tarczyński Arena, Wrocław ▪️▪️ Godziny:
sobota: od 10:00 do 19:00
niedziela: od 10:00 do 18:00

⭐️⭐️⭐️ BILETY dostępne tutaj: https://bit.ly/BILETY_MagicShock ⭐️⭐️⭐️

Kontakt dla mediów:
biuro@magicshock.pl

Harmonogram

No

Data

25 - 26 lis 2023
Zakończone!

Czas

10:00 - 18:00