Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego – pierwsza w tym roku okazja, by zacząć myśleć o wakacjach!

Wszystkim miłośnikom podróżowania i aktywnego spędzania wolnego czasu, turystom, eksploratorom, obieżyświatom lub po prostu miłośnikom targów turystycznych chcemy przekazać wspaniałe wiadomości. W dniach 3-5 marca we Wrocławiu zorganizujemy kolejną, 14. już edycję Międzynarodowych Targów Turystyki i czasu wolnego.

Na terenie Tarczyński Arena Wrocław zgromadzimy wystawców z Polski i ze świata, wiele lokalnych atrakcji oraz takich miejsc, o istnieniu których jeszcze nie słyszeliście. Jak co troku staramy się, by każdy znalazł cos dla siebie, ale i odkrył coś nowego. Najważniejsza jest inspiracja!

Prócz stoisk wystawców, zaprezentujemy wiele atrakcji dodatkowych. Festiwal Podróżników „Swoją drogą” to już stały i kluczowy punkt programu, Swoją obecność potwierdziło już 16 podróżników, a to nie koniec. Oczywiście wśród nich zobaczymy gości specjalnych. Festiwal Kulinarny to gotowanie na żywo – każdego dnia zaprezentujemy inną kuchnię, a przygotowane potrawy będą dla Was ucztą.

Z każdego takiego wydarzenia odwiedzający powinni coś wynieść. Oprócz nowych inspiracji i wiedzy, materiałów i broszur turystycznych, wielu rozmów – my, wraz z partnerami zapewnimy wiele wejściówek, nagród, gadżetów. Wśród nich wyjazdy weekendowe i nagroda główna – to na razie zostanie niespodzianką.

Rodziców przestrzegamy! Zaplanujcie trochę więcej czasu na odwiedziny. Mnogość atrakcji dla dzieci sprawi, że zostaniecie tu na dłużej. A jak zgłodniejecie, zapraszamy do strefy produktów regionalnych!

W targowy piątek przedstawiciele sektora turystycznego wezmą udział w warsztatach i spotkaniach branżowych, ogłosimy również laureatów nagrody branżowej – Kryształy Turystyki.

Szczegóły będą publikowane na facebooku: https://www.facebook.com/mttwroclaw

Współorganizatorem targów jest Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

Data

03 mar 2023
Zakończone!

Czas

Cały dzień

Lokalizacja

Tarczyński Arena Wrocław
Tarczyński Arena Wrocław
Al. Śląska 1, 54-118 Wrocław
Strona WWW
https://tarczynskiarenawroclaw.pl