Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego

W dniach 4-6 marca na Tarczyński Arenie Wrocław odbędzie się 12. edycja Międzynarodowych Targów Turystyki i czasu wolnego. Wrocławski stadion to nie tylko miejsce piłkarskich spotkań, lecz również obiekt przeznaczony m.in. pod ekspozycje targowe. 3 kondygnacje zapewniają ok. 5000 m2 powierzchni oraz niezbędną infrastrukturę, parking i znakomity dojazd samochodem i komunikacją miejską.

Po dwuletniej przerwie MTT wracają z ogromną energią. Na kilku poziomach Tarczyński Areny zgromadzeni zostaną wystawcy z Polski i ze świata, wiele lokalnych atrakcji oraz takich miejsc, o istnieniu których jeszcze nie słyszeliście. Będzie to doskonała okazja do zaplanowania wycieczek, podróży i innych aktywności na cały 2022 rok.

Nie zabraknie stałych punktów programu –  trzydniowego Festiwalu Podróżników z gośćmi specjalnymi, Festiwalu Kulinarnego z pokazami na żywo, Strefy Produktów Regionalnych oraz atrakcji dla najmłodszych.

W targowy piątek przedstawiciele sektora turystycznego wezmą udział w warsztatach i spotkaniach branżowych, ogłoszeni zostaną również laureaci Kryształów Turystyki. 

Goście targów wezmą udział w wielu konkursach – oprócz setek drobnych nagród i wejściówek przewidywane są również pobyty weekendowe i wyjazdy wakacyjne. Już od wielu lat odwiedzający targi mogą się cieszyć pięknymi wakacjami otrzymanymi od partnerów. Były to m.in. wyjazdy do Zanzibaru, Armenii czy na Sycylię. Również w tym roku, ktoś z odwiedzających opuści targi z voucherem na wymarzony wyjazd. Dokąd tym razem? 

Szczegóły na stronie: Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego | Wrocław – 4-6 marca 2022, Tarczyński Arena Wrocław (mttwroclaw.pl)

Współorganizatorem targów jest Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

Data

04 - 06 mar 2022
Zakończone!

Czas

Cały dzień

Więcej informacji

Czytaj więcej