Moto Mikołaje 2022!

W niedzielę 4 grudnia odbędzie się kolejna edycja Moto Mikołajów. Już po raz ósmy pasjonatki i pasjonaci motoryzacji wręczą podopiecznym domów dziecka prezenty, o które maluchy prosiły w swoich listach do świętego Mikołaja.

Od 10:30 na parkingu Tarczyński Areny Wrocław zbierze się nawet kilka setek motocyklistów i motocyklistek oraz kilkanaście zabytkowych samochodów – w tym roku w akcji organizowanej przez Fundację Moto Dolls bierze bowiem udział również Klasyczna Strefa Wrocław. W samo południe spod stadionu wyruszy parada wszystkich pojazdów i uda się na Plac Wolności. Na miejscu, od około 13:00, Moto Mikołaje (każdy z uczestników powinien mieć choćby element charakterystycznego mikołajkowego stroju, a posiadacze najciekawszych przebrań otrzymają prezent od organizatorów) podarują prezenty prawie dwóm setkom podopiecznych dolnośląskich domów dziecka.

Każdy motocyklista lub posiadacz zabytkowego samochodu może wziąć udział w akcji – wystarczy przyjechać na parking Tarczyński Areny 4 grudnia o 10:30 i posiadać element stroju świętego Mikołaja. Więcej informacji w wydarzeniu „Moto Mikołaje 2022” w mediach społecznościowych.

Data

04 gru 2022
Zakończone!

Czas

10:30

Lokalizacja

Tarczyński Arena Wrocław
Tarczyński Arena Wrocław
Al. Śląska 1, 54-118 Wrocław
Strona WWW
https://tarczynskiarenawroclaw.pl