PlantPorn – mega targi roślin

Bilet wstępu na to wydarzenie umożliwia Ci również dostęp na Światową Wystawę Orchidei, Bonsai i Sukulentów oraz Potworne Cuda – Niesamowitą Wystawę Roślin Mięsożernych! Płacisz tylko za jedno wydarzenie, a wstęp na dwa pozostale dostajesz w prezencie od FlowerShock!

Tysiące znakomitych roślin doniczkowych z całego świata będzie na wyciągnięcie Twojej dłoni podczas targów PlantPorn! To tutaj będziesz mógł puścić wodzę swojej roślinnej fantazji. Wreszcie zaspokoimy Twoje chlorofilowe żądze mega okazami w najlepszych cenach!

Spotkaliśmy kilka tysięcy topowych ogrodników z różnych kontynentów. Dotarliśmy do najznakomitszych hodowli, najbardziej egzotycznych szklarni i wybraliśmy SPECJALNIE DLA CIEBIE najlepsze rośliny!

Będziesz w szoku, kiedy zobaczysz te wspaniałe rośliny! Bajeczne gatunki, odmiany i naprawdę hardkorowe promocje NA ŻYWO ! Ściągnęliśmy dla Ciebie prosto z nieba roślinne gwiazdy!

Jest tylko jeden drobny kłopot. Nie możesz zwlekać z zakupem biletów – wydarzenie cieszy się dużą popularnością, a liczba dostępnych miejsc jest mocno ograniczona.

Bilety do nabycia: https://www.ebilet.pl/biznes/wystawa/plantporn?city=Wrocław

Data

20 - 21 kwi 2024
Zakończone!

Czas

10:00 - 18:00

Lokalizacja

Tarczyński Arena Wrocław
Tarczyński Arena Wrocław
Al. Śląska 1, 54-118 Wrocław
Strona WWW
https://tarczynskiarenawroclaw.pl