Półkolonia rolkarska

Zapraszamy dzieci w wieku 5 – 16 lat na rolkowe półkolonie na Stadionie Wrocław!

Podczas turnusu zapewniamy 3 grupy zaawansowania: grupę podstawową, grupę średnio-zaawansowana oraz slalom

W ramach grupy podstawowej, dzieci nauczą się: poprawnej jazdy do przodu, skręcania, podstawowych technik hamowania, poprawią swój balans i możliwości motoryczne, poprawią technikę odepchnięcia, podstaw skoków, wchodzenia oraz schodzenia z przeszkód, zjazdów z podstawowych przeszkód, opanują podstawy jazdy do tyłu.

Grupa średnio-zaawansowana jest dla dzieci, którzy już potrafią wszystkie rzeczy z grupy podstawowej. Nasza półkolonia pozwoli na naukę: zaawansowanych technik skręcania (przekładanek, zwrotów hokejowych), skoków przez przeszkodę, udoskonalenie jazdy do tyłu, płynnych zmian przód-tył, tył-przód, zaawansowanych technik hamowania, podstaw freestyle slalom, podstaw jazdy miejskiej w tym zjazdów z dużych przeszkód.

Grupa slalomowa skupi się na doskonaleniu już nabytych umiejętności freestyle slalom. Zapraszamy wszystkie dzieci już zaznajomione ze slalomem. Wymagane umiejętności z grupy średnio-zaawansowanej oraz znajomość tricków: cross, back cross, snake, back snake, crazy, mabrouk

Oferta:

Turnus: 10.02-14.02.2020

cena: 639zł

– Opieka 7.15-16.30
– 2 sesje jazdy na rolkach
– codziennie inna atrakcja dnia
– rozruch z certyfikowanym trenerem personalnym (dostosowany do potrzeb dzieci)
– II śniadanie, obiad, woda, herbata
– ubezpieczenie
– wykwalifikowana kadra i animatorzy
– 100% zabawy

Data

10 lut 2020
Zakończone!

Czas

00:00 - 23:59