Potworne Cuda – Niesamowita Wystawa Roślin Mięsożernych

Bilet wstępu na to wydarzenie umożliwia Ci również dostęp na Światową Wystawę Orchidei, Bonsai i Sukulentów oraz PlantPorn – czyli wielkie targi roślin. Płacisz tylko za jedno wydarzenie, a wstęp na dwa pozostale dostajesz w prezencie od FlowerShock!

Zebraliśmy najbardziej żądne krwi okazy i zbudowaliśmy najwspanialszą wystawę roślin mięsożernych na świecie! Zbuntowaną część flory zamieniliśmy w wielką i wygłodniałą dżunglę. One nie mogę się doczekać, kiedy wreszcie wyruszą na łowy!

Mogą więcej niż jesteś w stanie sobie wyobrazić! Najbardziej głodne potrafią upolować myszy, a nawet niewielkie ptaki. Po swoich zbrodniach nauczyły się nie zostawiać najmniejszych śladów. Wiesz, że mogą nawet odmierzać czas?

Ewolucja sprawiła, że są niezwykle piękne, kolorowe i pachnące. To wszystko, żeby przyciągać potencjalne OFIARY! Każda z nich ma swoje ulubione menu, które chcemy Ci zaprezentować. Sprawdzisz to sam, na żywo podczas POKAZÓW KARMIENIA!

Specjalnie wyselekcjonowane okazy z całego świata, które wywołają u Ciebie efekt gęsiej skórki! Niewiarygodnie piękna i intrygująca, ogromna żywa wystawa dzięki której zobaczysz na własne oczy i zrozumiesz, że natura jest jeszcze bardziej niezwykła niż kiedykolwiek mogłeś przypuszczać.

Oprócz tego, przygotowaliśmy dla Ciebie:

– strefę dydaktyczną, dzięki której zrozumiesz dlaczego i w jaki sposób to wszystko działa

– pokazy, prelekcje oraz warsztaty

– strefę targów podczas której będziesz mógł kupić najbardziej niesamowite stwory z całego świata w wyjątkowo atrakcyjnej cenie!

Jest tylko jeden drobny kłopot. Nie możesz zwlekać z zakupem biletów – wydarzenie cieszy się dużą popularnością, a liczba dostępnych miejsc jest mocno ograniczona.

Bilety do nabycia: https://www.ebilet.pl/biznes/wystawa/potworne-cuda-wystawa-roslin-miesozernych?city=Wroc%C5%82aw

Data

20 - 21 kwi 2024
Zakończone!

Czas

10:00 - 18:00

Lokalizacja

Tarczyński Arena Wrocław
Tarczyński Arena Wrocław
Al. Śląska 1, 54-118 Wrocław
Strona WWW
https://tarczynskiarenawroclaw.pl