Przedpremiera Depeche Mode w kinie samochodowym

Niepowtarzalna okazja dla fanów muzyki i grupy Depeche Mode. 26 czerwca na wielkim ekranie Stadionu Wrocław wyświetlone zostaną zapisy dwóch berlińskich koncertów z trasy Global Spirit.

 

Po wielkim sukcesie kinowym jakim okazał się film dokumentalny „Depeche Mode: SPiRiTS in the Forest”, zespół zaprosił fanów do kolejnego spotkania, tym razem w domowym zaciszu i przygotował specjalne wydawnictwo. Zawiera ono cztery płyty – dwie z wideo i dwie ze ścieżką dźwiękową. Dostępna będzie także wersja z CD z samym soundtrackiem.

 

Dyski wideo zawarte w pakiecie, to relacje z dwóch koncertów w amfiteatrze Waldbühne, które jeszcze nigdy nie były opublikowane w całości oraz film dokumentalny. „Depeche Mode: SPiRiTS in the Forest” ustanowiło „nowy, złoty standard” w kategorii filmów koncertowych – tak o produkcji można było przeczytać w magazynie Forbes.

 

W kinie samochodowym na Stadionie Wrocław zapis koncertów będzie pokazywany przedpremierowo – po raz pierwszy w Polsce.

 

W trakcie wydarzenia obraz wyświetlany będzie z projektorów w technologii 4K i – jak zapewnia firma odpowiedzialna za stronę technologiczną przedsięwzięcia – na największym ekranie w Europie o powierzchni ponad 1500m².

 

Wjazd do kina możliwy jest wyłącznie dla samochodów osobowych i  odbywa się bramą B Stadionu Wrocław, od strony Al. Śląskiej, gdzie sprawdzane będą bilety. Widzowie następnie zostaną pokierowani przez obsługę na wyznaczone miejsca. Bramy otwarte będą na 1,5h przed seansem.

 

Bilety na ten wyjątkowy pokaz można zdobyć za pośrednictwem strony abilet.pl. Są bezpłatne, ale ich liczba jest ograniczona. Początek projekcji o 22.30.

 

Kino samochodowe zorganizowane jest zgodnie z obowiązującymi wymogami bezpieczeństwa i zasadami postępowania w przestrzeni publicznej.

 

Data

26 cze 2020
Zakończone!

Czas

22:30 - 00:00