Talent Days | TARGI PRACY Wrocław

Odkryj z nami swój TALENT – już 12 października na targach pracy Talent Days! Zaczynasz lub kończysz studia, a może obronę masz już za sobą? Nauka, nauką, ale… chcesz zdobyć praktyczne doświadczenie w pracy i nie wiesz jak zabrać się za jej poszukiwanie? Zdobądź pracę i nowe skille – nawet w 1 dzień!
Nie trać czasu na scrollowanie ofert – weź udział w targach pracy Talent Days. Targi pracy to idealne miejsce dla tych, którzy dopiero startują na rynku pracy i chcą poznać jego tajniki. Na Talent Days znajdziesz również coś dla siebie, nawet jeśli te pierwsze kroki masz już za sobą. Jest to miejsce spotkań dla szukających możliwości rozwoju młodych Talentów oraz TOPowych pracodawców z wielu branż. Spotkasz tam firmy rekrutujące do swoich teamów – od marketingu, przez finanse, na inżynierskich tematach kończąc.

Zdecydowaną przewagą targów pracy nad innymi formami poszukiwania zatrudnienia, jest możliwość zrobienia researchu, poprzez bliskie poznanie potencjalnych pracodawców i wchodzenie z nimi w bezpośrednie interakcje. To też szansa, by od razu porozmawiać z rekruterami w cztery oczy. W ten sposób możesz zabłysnąć i zdobyć przewagę nad pozostałymi kandydatami na wymarzone stanowisko. Jeśli poczujesz #perfectMATCH, pamiętaj o zostawieniu swojego CV – zrobisz to poprzez zeskanowanie opaski z zakodowanym e-CV, którą dostaniesz na samym początku wydarzenia. To jeszcze nie wszystko! Oprócz przechadzania się między stoiskami pracodawców, skorzystasz z dodatkowych atrakcji i opcji na rozwój:
● Weź udział w certyfikowanych warsztatach TALENT CLASS,
● Dosiądź się do ROUND TABLE i podyskutuj z ekspertami przy (prawie) okrągłym stole,
● Poznaj się z pracodawcami podczas indywidualnych spotkań TALENT MATCH,
● Skonsultuj CV w CV-POINT,
● Uzupełnij je o profesjonalne zdjęcie, które w STREFIE FOTO zrobimy Ci absolutnie
za FREE,
● Naładuj baterie w strefie chillu i zgarnij spoko szamę z FOOD TRUCKÓW.


Nie trać czasu na wysyłanie setek CV i zabawę w głuchy telefon – postaw na nasze wsparcie!
Zarejestruj się na targi pracy we Wrocławiu na talentdays.pl.
Do zobaczenia na Talent Days – już 12.10.2023 r. na Tarczyński Arenie

Data

12 paź 2023
Zakończone!

Czas

10:00 - 16:00

Lokalizacja

Tarczyński Arena Wrocław
Tarczyński Arena Wrocław
Al. Śląska 1, 54-118 Wrocław
Strona WWW
https://tarczynskiarenawroclaw.pl