Targi Mieszkaniowe Wro-Expo

Co nowego na rynku mieszkaniowym? Jak kształtują się ceny? Na jak wysokie rabaty można liczyć? Jakie obecnie są możliwości kredytowania zakupu nowego mieszkania? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz na Targach Mieszkaniowych Wrocław, które odbędą się 3 i 4 września 2022r. na terenie stadionu Tarczyński Arena Wrocław przy Alei Śląskiej 1.

W targach weźmie udział kilkudziesięciu wystawców, przede wszystkim firm deweloperskich prezentujących swoje inwestycje. Nie zabraknie też ofert z rynku wtórnego, które zaprezentują pośrednicy w obrocie nieruchomościami. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się również przedstawiciele banków i instytucji finansujących zakup nowej nieruchomości.

Merytorycznego wsparcia udzielą odwiedzającym doradcy kredytowi, którzy pomogą i podpowiedzą w kwestiach finansowych. Do dyspozycji odwiedzających będą również specjaliści zajmujący się szeroko rozumianą aranżacją wnętrz.

Każda osoba poszukująca i chcąca kupić nieruchomość będzie mogła w czasie trwania Targów Mieszkaniowych Wrocława znaleźć profesjonalną pomoc na każdym etapie: począwszy od poszukiwania lokalu, poprzez jego kredytowanie, na urządzeniu i wystroju kończąc. Według opinii liczących się firm deweloperskich to największa i najlepsza we Wrocławiu impreza targowa branży nieruchomości.

Organizatorzy Targów Mieszkaniowych Wrocław przygotowali także panele wykładowe, podczas których prelegenci poruszą takie kwestie, jak m.in.: kupno pierwszego mieszkania, finansowanie zakupu nieruchomości, odbiór mieszkania czy kodeks dobrego dewelopera.
Wstęp na Targi Mieszkaniowe Wrocław jest bezpłatny. Na zmotoryzowanych gości czeka komfortowy parking.

Godziny otwarcia:
sobota 3 września – w godz. 10.00–17.00
niedziela 4 września – w godz. 10.00–16.00

Patron Główny: ROBYG
Patron finansowy: EXPANDER
Patron Techniczny: LEROY MERLIN
Patroni Medialni: RynekPierwotny.pl | Radio RAM | Radio Wrocław

Więcej informacji na temat Targów Mieszkaniowych Wrocław można znaleźć na stronie internetowej: www.wro-expo.pl


Data

03 - 04 wrz 2022
Zakończone!

Czas

10:00 - 17:00

Lokalizacja

Tarczyński Arena Wrocław
Tarczyński Arena Wrocław
Al. Śląska 1, 54-118 Wrocław
Strona WWW
https://tarczynskiarenawroclaw.pl