Targi Mieszkaniowe WroExpo 2023

Co nowego na rynku mieszkaniowym? Jak kształtują się ceny? Na jak wysokie rabaty można liczyć? Co z programem Bezpieczny kredyt 2%? Jakie obecnie są możliwości kredytowania zakupu nowego mieszkania ? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz na Targach Mieszkaniowych Wrocław, które odbędą się 11 i 12 marca 2023r. na terenie stadionu Tarczyński Arena Wrocław przy Alei Śląskiej 1.
W targach weźmie udział kilkudziesięciu wystawców, przede wszystkim firm deweloperskich prezentujących swoje inwestycje. Nie zabraknie też ofert z rynku wtórnego, które zaprezentują pośrednicy w obrocie nieruchomościami. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się również przedstawiciele banków i instytucji finansujących zakup nowej nieruchomości.
Merytorycznego wsparcia udzielą odwiedzającym doradcy kredytowi, którzy pomogą i podpowiedzą w kwestiach finansowych. Do dyspozycji odwiedzających będą również specjaliści zajmujący się szeroko rozumianą aranżacją wnętrz.
Każda osoba poszukująca i chcąca kupić nieruchomość będzie mogła w czasie trwania Targów Mieszkaniowych Wrocław znaleźć profesjonalną pomoc na każdym etapie: począwszy od poszukiwania lokalu, poprzez jego kredytowanie, na urządzeniu i wystroju kończąc. Według opinii liczących się firm deweloperskich to największa i najlepsza we Wrocławiu impreza targowa branży nieruchomości.


Organizatorzy Targów Mieszkaniowych Wrocław przygotowali także panele wykładowe, podczas których prelegenci poruszą takie kwestie, jak m.in.: kupno pierwszego mieszkania, finansowanie zakupu nieruchomości, odbiór mieszkania czy kodeks dobrego dewelopera.
Wstęp na Targi Mieszkaniowe Wrocław jest bezpłatny. Na zmotoryzowanych gości czeka komfortowy parking.

Godziny otwarcia:
sobota 11 marca – w godz. 10.00–17.00
niedziela 12 marca – w godz. 10.00–16.00

Patron Główny >> ARKOP
Patron finansowy >> EXPANDER
Patron Techniczny >> LEROY MERLIN
Patroni Medialni >> RynekPierwotny.pl | Radio ESKA | Gazeta Wrocławska | ADSmobile.pl

Więcej informacji na temat Targów Mieszkaniowych Wrocław można znaleźć na stronie internetowej: www.wro-expo.pl

Data

11 - 12 mar 2023
Zakończone!

Czas

Cały dzień

Lokalizacja

Tarczyński Arena Wrocław
Tarczyński Arena Wrocław
Al. Śląska 1, 54-118 Wrocław
Strona WWW
https://tarczynskiarenawroclaw.pl