Turniej Finałowy Tarczyński Arena Cup

Turniej Finałowy Tarczyński Arena Cup

Do udziału w turnieju finałowym, zaplanowanym na niedzielę 5.06.2022 r., zakwalifikowało się po osiem zespołów z każdego przedziału wiekowego z najwyższą sumą punktów. O triumf w całej serii młodzi futboliści zagrają na płycie głównej Tarczyński Areny Wrocław. Najlepsze spośród tych zespołów zostaną nagrodzone pucharami, zaś każdy z zawodników otrzyma pamiątkowy medal.

Tarczyński Arena Cup

Pierwsza edycja cyklu turniejów dla młodych piłkarzy z finałami na płycie głównej Tarczyński Areny Wrocław, organizowany razem z Agencją Sportową Around the Sport.

Ponad pół tysiąca meczów (powyżej stu w każdy turniejowy weekend), nawet dwa i pół tysiąca uczestników, cztery kategorie wiekowe i możliwość gry na jednym z największych stadionów w kraju. Tarczyński Arena Cup zostanie rozegrany w czterech kategoriach wiekowych: U7 (rocznik 2015), U8 (rocznik 2014), U9 (rocznik 2013) i U10 (rocznik 2012).

W kwietniu i maju odbyły się cztery turnieje eliminacyjne rozgrywane na boiskach o sztucznej nawierzchni usytuowanych na terenie wokół stadionu. Podczas każdego z nich wystąpiło do 48 drużyn (maksymalnie 12 zespołów w każdej kategorii wiekowej).

Na rodziców, uczestników i kibiców przy boiskach czekała strefa relaksu przygotowana razem z partnerami wydarzenia: firmami Tarczyński i Toyota & Lexus Centrum Wrocław.

Data

05 cze 2022
Zakończone!

Czas

09:00 - 16:00

Lokalizacja

Tarczyński Arena Wrocław
Tarczyński Arena Wrocław
Al. Śląska 1, 54-118 Wrocław
Strona WWW
https://tarczynskiarenawroclaw.pl
Kategoria