Grafika z napisem ULTRACE

Ultrace

Ultrace to jedyne wydarzenie motoryzacyjne, dla którego do Polski przyjeżdżają setki starannie wyselekcjonowanych aut z całej Europy. W ciągu ponad dekady istnienia marki, stworzyliśmy nowy standard wydarzeń o charakterze motoryzacyjnym. Coroczna edycja prezentuje przekrój najciekawszych samochodów z całej Europy. Formuła wydarzenia jest oparta na formach estetycznych inspirowanych sztuką i kulturą ulicy. To co wyróżnia to wydarzenie od innych to fakt, że wszystkie samochody przechodzą restrykcyjną selekcję. Tylko najlepsze pojazdy mają szansę pojawić się na wydarzeniu. W tym miejscu warto zobaczyć relacje z poprzednich lat by wiedzieć czego można się po nas spodziewać. Międzynarodowy format wystawy mierzony jest tysiącami kilometrów, które kierowcy pokonują, aby wziąć w niej udział. Jednocześnie każdy z przebytych kilometrów jest najlepszą rekomendacją dla tych, którzy nigdy wcześniej nie mieli okazji odwiedzić naszego wydarzenia.

Ultrace to jedyna okazja, aby podziwiać unikatowe samochody z całej Europy, cieszyć się driftingiem w najlepszym wydaniu i poczuć prawdziwą atmosferę kultury ulicy. Bezkompromisowe nastawienie na jakość pozwoliło nam na stworzenie jednej z najbardziej prestiżowych imprez motoryzacyjnych na świecie. Cieszymy się, że nasza konsekwencja w działaniu została doceniona przez czołowe marki branży motoryzacyjnej, których stoiska wystawiennicze będą obecne na wydarzeniu.

Czego możesz się spodziewać po kolejnej edycji?
– tysiąca topowych aut z całej Europy
– wyjątkowego dwudniowego Drift Show
– strefy Megacars
– wystawców z całego świata
– międzynarodowego składu sędziowskiego
– unikalnego klimatu i niezapomnianych wrażeń

Dzień 1: Sobota, 2 Lipca, 2022: 12:00 – 20:00
Dzień 2: Niedziela, 3 Lipca, 2022: 10:00 – 17:00

Wydarzenie odbywa się na Stadionie Wrocław, al. Śląska 1, 54-118 Wrocław, wejście od ulicy Królewieckiej.

Dzieci do lat 7 wstęp wolny pod opieką dorosłego, małe pieski mile widziane, choć to raczej nie miejsce dla nich, będzie głośno i tłoczno.

Zapraszamy do obserwowania najświeższych informacji o wydarzeniu na Instagramie @ultrace_official, oraz dołączenia do wydarzenia na facebooku: Ultrace 2022.

Data

02 - 03 lip 2022
Zakończone!

Czas

Cały dzień

Lokalizacja

Tarczyński Arena Wrocław
Tarczyński Arena Wrocław
Al. Śląska 1, 54-118 Wrocław
Strona WWW
https://tarczynskiarenawroclaw.pl