VIII Dolnośląski Kongres Samorządowy

Już 19 maja podczas VIII Dolnośląskiego Kongresu Samorządowego porozmawiamy o najważniejszych kwestiach związanych z wyzwaniami stojącymi przed samorządami w najbliższej przyszłości. To kwestie niezwykle istotne, szczególnie w kontekście dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości w naszym kraju, za jego wschodnią granicą, ale i w całej Europie. Rzeczywistości, która wymaga od lokalnych wspólnot podjęcia zdecydowanych działań oraz ogromnego wysiłku w obszarach związanych między innymi z ochroną zdrowia czy wsparciem osób uciekających przed wojną w Ukrainie.Obrady VIII Dolnośląskiego Kongresu Samorządowego zostaną podzielone na trzy panele tematyczne:


1️⃣ Uchodźcy na Dolnym Śląsku. Jak efektywnie pomagać?
2️⃣ Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska. Perspektywy rozwoju regionu.
3️⃣ Dolnośląska służba zdrowia. Wyzwania. Inwestycje. Zagrożenia.Dyskusje moderować będą: Agnieszka Gozdyra z telewizji „Polsat News”, Bogusław Chrabota, redaktor naczelny dziennika „Rzeczpospolita” oraz Marcin Torz z dziennika „Super Express”.
📝 Udział w Dolnośląskim Kongresie Samorządowym jest bezpłatny. Formularz rejestracyjny znajdą Państwo na stronie: https://sonda.dolnyslask.pl/index.php/117715?lang=pl🎥 Panele dyskusyjne transmitowane będą również online na profilu: Cezary Przybylski – Marszałek Województwa Dolnośląskiego.

Data

19 maj 2022
Zakończone!

Czas

Cały dzień

Lokalizacja

Tarczyński Arena Wrocław
Tarczyński Arena Wrocław
Al. Śląska 1, 54-118 Wrocław
Strona WWW
https://tarczynskiarenawroclaw.pl