Wrocław Night-O Fight 2020

Wrocław Nihgt O-Fight (WNOF) to zawody w biegu na orientację organizowane na terenie Wrocławia już od dziesięciu lat. Każda edycja składa się z pięciu etapów i jest rozgrywana w cyklu zimowym. Uczestnicy mają do wyboru trasy o różnym poziomie trudności od początkującej D do elitarnej A. Istnieje również kategoria MIX, gdzie możemy spróbować swoich sił wraz z drużyną.

Zawodnik posługując się mapą i kompasem ma za zadanie w jak najkrótszym czasie pokonać określoną trasę wyznaczoną w terenie poprzez punkty kontrolne. Przebiegi pomiędzy poszczególnymi punktami nie są narzucone odgórnie i to właśnie wybór wariantów stanowi istotę biegu na orientację. Do potwierdzania obecności na punktach kontrolnych wykorzystywany jest elektroniczny system SPORTident( chipy do wypożyczenia w centrum zawodów).

Tegoroczna edycja WNOF’20 będzie miała swój wielki finał 08.03 na Stadionie Wrocław. Trasy na tym etapie będą wymagające nawigacyjnie, ponieważ zawody zostaną rozegrane na wielu poziomach.

Celem zawodów jest popularyzacja sportu oraz zachęcenie mieszkańców Wrocławia do aktywnego wypoczynku w ciekawych miejscach i obiektach naszego miasta.

Zawody skierowane są do absolutnie wszystkich. Jeśli ktoś jest chętny może przyjść i spróbować swoich sił niezależnie od wieku i umiejętności orientowania się w terenie. Dzięki trasom o różnych poziomach trudności każdy znajdzie coś dla siebie.

Data

08 mar 2020
Zakończone!

Czas

00:00 - 23:59