Na Walentynki darmowe wejścia na lodowisko.

Stadion Wrocław to już siódme miejsce na mapie Wrocławia, do którego pełnoletni uczestnicy programu Nasz Wrocław mogą wybrać się za darmo. Z darmowych wejść uczestnicy programu Nasz Wrocław mogą skorzystać również w: pływalni Orbita, Hali Stulecia, ZOO Wrocław, Aquaparku, Hydropolis i na mecz WKS Śląsk Wrocław.

Projekt okazał się dużym sukcesem. Co ważne, mimo pandemii i zamknięcia wielu instytucji rozwija się. Zachęcamy mieszkańców do aktywnego spędzania czasu w mieście i korzystania z miejskich atrakcji w sposób bezpieczny – mówi prezydent Wrocławia, Jacek Sutryk.

Zniżki dla dorosłych i dzieci nawet do 60 procent

Poza darmowymi wejściami, z których można skorzystać w ramach specjalnej akcji, uczestnicy programu „Nasz Wrocław” mogą bez ograniczeń cieszyć się zniżkami nawet do 60 procent w blisko 60 punktach partnerskich. Do tego grona dołączają też kolejne podmioty, by program wciąż zyskiwał na atrakcyjności.

Ponad  110 tysięcy użytkowników Programu
Z programu korzysta już ponad 110 tysięcy mieszkańców i mimo smutnego okresu pandemii ta liczba stale się zwiększa. Tylko od 1 stycznia br. do programu dołączyło ponad 22 tysiące osób.
Rozpoczął się czas składania zeznań podatkowych. Szczególnie teraz zachęcam do wskazania w zeznaniu wrocławskiego adresu zamieszkania. Wielu mieszkańców, choć mieszka we Wrocławiu z przyzwyczajenia wskazuje swój adres zameldowania – nie ma obowiązku. Rozliczajmy się i wspierajmy miasto, w którym żyjemy –  mówi prezydent Wrocławia, Jacek Sutryk.

Każdy pełnoletni mieszkaniec Wrocławia, który rozlicza tu podatek dochodowy, może szybko i łatwo zostać uczestnikiem programu i bez przeszkód korzystać z atrakcyjnych zniżek.  – Chcemy, aby mieszkańcy rozliczający PIT we Wrocławiu mogli korzystać z dodatkowych benefitów – zaznacza Marcin Urban, skarbnik miasta. – Co roku zachęcamy mieszkańców Wrocławia, by rozliczali swoje zeznanie w miejscu zamieszkania. Nie trzeba przy tym zmieniać adresu zameldowania – dodaje.

Przystąp do programu Nasz Wrocław już dziś!
By przystąpić do programu „Nasz Wrocław” leży zarejestrować się na stronie www.wroclaw.pl/nasz-wroclaw lub poprzez aplikację na telefony komórkowe. Osoby mające kłopot z dołączeniem do programu w sposób elektroniczny mogą skorzystać z pomocy Punktu Obsługi Klienta „Nasz Wrocław” telefonicznie pod numerami 71/777-71-44 i 71/777-72-87 lub osobiście w siedzibie Urzędu Miejskiego przy ul. Kotlarskiej 41.

Po rejestracji w programie „Nasz Wrocław” status uczestnika będzie aktywny do końca czerwca 2021 r. Należy w tym czasie potwierdzić fakt rozliczania PIT we Wrocławiu, aby aktywować go na 24 miesiące. Można to zrobić już teraz w Punkcie Obsługi Klienta „Nasz Wrocław” w Urzędzie Miejskim przy ul. Kotlarskiej 41. Od 1 marca będzie możliwość automatycznej weryfikacji drogą elektroniczną – przesyłając UPO za pomocą aplikacji lub za pośrednictwem strony https://www.wroclaw.pl/nasz-wroclaw.