Ultrace 2024

Ultrace 2024 – kolejna edycja imprezy motoryzacyjno-tuningowej światowej klasy!

W dniach 29-30 czerwca teren Tarczyński Areny Wrocław zostanie opanowany przez pasjonatów i artystów samochodowego tuningu. Łącznie niemal 1000 motoryzacyjnych unikatów stanie na esplanadzie i części parkingów stadionu. Po raz kolejny, poza stoiskami wystawców i samochodowymi eksponatami, pojawi się również Drift Show (w sobotę i niedzielę od 12:00 do 18:00).

UWAGA! W związku z tym, że część parkingu zostanie przeznaczona na Drift Show, a najwyższe piętro parkingu wielopoziomowego również stanie się miejscem ekspozycji pojazdów, do parkowania dostępne są jedynie miejsca zaznaczone na mapce: – cztery parkingi zewnętrzne (Królewiecka, Lotnicza, AOW Maślicka, Szczecińska) – płatne jedynie gotówką; – trzy parkingi wewnętrzne (A1, A3, A4 – piętra 1,2) – płatne kartą.

Liczba miejsc parkingowych jest ograniczona! Zachęcamy do skorzystania z komunikacji publicznej i przypominamy, że posiadacze pojazdów pozostawionych w miejscach zabronionych zostaną ukarani przez służby porządkowe mandatami karnymi.