Wraca największy ekran kinowy w Europie.

Kino zlokalizowane będzie na parkingu wielopoziomowym przy Stadionie Wrocław, od strony Al. Śląskiej. Filmy wyświetlane będą na membranie obiektu w technologii 4K. Ekran będzie miał 1500 metrów kwadratowych. Ścieżka dźwiękowa filmu dostępna będzie po ustawieniu odbiorników radiowych w samochodach na częstotliwość 88,1 FM.

Pierwszego dnia wyświetlony zostanie film „Dżentelmeni” Guya Ritchiego,  w którym grają m.in. Matthew McConaughey, Colin Farrel i Charlie Hunnam. Dzień później zobaczymy „Przełęcz ocalonych” Mela Gibsona. W kolejnym tygodniu, ze względu na organizowaną w weekend imprezę „Please, Stand-up!”, pokaz odbędzie się w piątek. Na godzinę 22.00 zaplanowano projekcję filmu „Niedobrani” z Sethem Rogenem i Charlize Theron.

Za stronę techniczną przedsięwzięcia odpowiada polska firma Visual Sensation, posiadająca ponad dwudziestoletnie doświadczenie w organizowaniu pokazów multimedialnych. W dorobku ma m.in. przyznaną w 2014 roku w Las Vegas nagrodę za najlepsze na świecie show w kategorii festiwali muzycznych. Dwa lata później, podczas branżowej konferencji w Baltimore otrzymała II nagrodę w kategorii pokazów laserowych.

Kino samochodowe zorganizowane będzie zgodnie z obowiązującymi wymogami bezpieczeństwa
i zasadami postępowania w przestrzeni publicznej.

Wjazd do kina odbywać się będzie wyłącznie bramą B Stadionu Wrocław, od strony Al. Śląskiej, gdzie sprawdzane będą bilety. Widzowie następnie zostaną pokierowani przez obsługę na wyznaczone miejsca. Bramy otwarte będą na godzinę przed każdym seansem.

Bilety będzie można kupić wyłącznie przez Internet na stronie abilet.pl, a ceny za bilet liczone są od samochodu osobowego, nie od liczby siedzących w nim osób. Bilet Premium uprawnia do zajęcia miejsca na parkingu z najlepszą widocznością. Podczas seansu będzie możliwość zakupu przekąsek typu popcorn, nachos oraz napojów.

Cena biletu – jeden seans:

  • Bilet Standard  – 50,00 zł/ samochód osobowy
  • Bilet Komfort – 75 zł/ samochód osobowy, w cenie biletu dodatkowo zestaw:
    1 x popcorn, 1 x nachos, 2 x napój
  • Bilet Premium – 110 zł/ samochód osobowy, miejsce z najlepszą widocznością, w cenie biletu dodatkowo zestaw:
    1 x popcorn, 1 x nachos, 2 x napój

REGULAMIN