Boxing Challenge by Cancer FIGHTER już 12.02!

Niespełna dwa tygodnie zostały do kolejnej odsłony charytatywnej gali bokserskiej organizowanej przez fundację Cancer FIGHTERS. To piąta edycja tego wydarzenia. Cały zysk z gali przeznaczony zostanie na walkę z chorobami nowotworowymi podopiecznych fundacji. W ramach ostatniej edycji zebrano 180 tys. złotych.

Podczas gali Boxing Challenge, każdy może stoczyć walkę. Nieważne czy jesteś biznesem, sprzedawcą, pracujesz w korporacji, jesteś trenerem personalnym czy freelancerem. Tej jednej nocy wszyscy walczą w jednym celu, a jest nim zebranie funduszy dla Podopiecznych Fundacji Cancer FIGHTERS na walkę z chorobami nowotworowymi. Rywalizacja to nie lada gratka zarówno dla uczestnika, jak i widza. Wszystko za sprawą wyjątkowej oprawy na najwyższym poziomie. Walki odbywają się w zawodowym ringu, przez co zawodnik może się poczuć jak profesjonalista. Dzięki wsparciu ambasadorów i przyjaciół Fundacji, wydarzenie zyskuje na medialności, więc o brak publiki, czy dopingu nie należy się martwić.  

Celem Fundacji Cancer FIGHTERS jest motywacja i wsparcie dzieci z chorobami nowotworowymi. Poprzez swoje działania udowadnia, że diagnoza to nie wyrok. Fundacja organizuje liczne wydarzenia na oddziałach onkologicznych i stara się spełniać marzenia dzielnych Wojowników! Głównymi zadaniami Fundacji są finansowanie profilaktyki zdrowotnej, refundacja kosztów leczenia oraz zakup sprzętu medycznego. Akcja Cancer Fighters prowadzona jest od czerwca 2014 roku. Rok później do życia została powołana Fundacja. Od 2019 roku Cancer FIGHTERS jest również Organizacją Pożytku Publicznego.

Bilety dostępne na: Bilety – Warriors Team