Lodowisko na stadionie

Sezon zimowy 2021/2022 został zakończony.
Zapraszamy ponownie w listopadzie 2022!

Amatorzy ślizgawek mogą ponownie korzystać z lodowiska przy al. Śląskiej. Obiekt czynny jest od poniedziałku do niedzieli w godz: 9:00 – 22:00. Ostatnie wejście możliwe jest o godzinie 21:00.

Lodowisko działa na drugim piętrze parkingu wielopoziomowego, widocznego od strony al. Śląskiej. Wzorem ubiegłego sezonu, tafla o kształcie owalnej pętli otoczona została bezpiecznymi bandami, które oddzielą jeżdżących od elementów konstrukcyjnych parkingu. Dłuższa prosta toru wynosi 55 metrów, a jego szerokość ok. 7 metrów. Lodowisko mieści jednorazowo do 100 osób.

Na miejscu dostępna jest wypożyczalnia, w której do dyspozycji gości znajduje się ponad 400 par łyżew – zarówno figurowych, jak i hokejowych, w rozmiarach od 28 do 48. Dla najmłodszych przewidziana jest możliwość wypożyczenia kasków i tzw. pingwinków do nauki jazdy. Dostępna jest także strefa szatni i możliwość naostrzenia łyżew.

Przypominamy, że z kartą Nasz Wrocław raz w roku można skorzystać z bezpłatnego wejścia na lodowisko na stadionie. Honorujemy również karty Benefit.

Od 27.11.2021 na lodowisku honorujemy karty „FitProfit” oraz „FitProfit Dziecko” od VanityStyle. Użytkowników obowiązują opłata za wypożyczenie sprzętu oraz dopłata za czas spędzony na lodowisku po upłynięciu 60 minut.

W związku z wprowadzonymi od dnia 15.12.2021 r. nowymi obostrzeniami antycovidowymi, limit osób mogących przebywać na lodowisku wynosi 30% obłożenia obiektu. Do limitu nie wlicza się osób zaszczepionych przeciwko COVID-19, pod warunkiem okazania przez te osoby unijnego certyfikatu COVID lub zaświadczenia o szczepieniu, negatywnego wyniku testu lub zaświadczenia o powrocie do zdrowia w związku z COVID-19.

Lodowisko czynne jest od poniedziałku do niedzieli w godz: 9:00 – 22:00. Ostatnie wejście możliwe jest o godzinie 21:00. Należy pamiętać o przerwach technicznych, podczas których tafla lodowiska przygotowywana jest do dalszej jazdy.

Przerwy techniczne Lodowiska na stadionie:

Poniedziałek – piątek: 14.00 – 15.00, 18.00 – 19.00

Sobota, Niedziela, święta: 12.00 – 13.00, 16.00 – 17.00, 19.00 – 20.00

Grupy zorganizowane, w tym grupy szkolne, mogą korzystać z lodowiska od poniedziałku do piątku, w godz. 09.00-14.00. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja pod adresem email: lodowisko@stadionwroclaw.pl

W DNI MECZOWE OPŁATĘ PARKINGOWĄ NALEŻY UISZCZAĆ PRZY KASIE LODOWISKA

Więcej informacji można uzyskać również pod numerem telefonu: 71 776 80 90

Informacje o zasadach związanych z Covid:

Osoby korzystające z lodowiska Stadion Wrocław zobowiązane są zachować szczególne zasady bezpieczeństwa, zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami, w tym z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego oraz stosować się do obowiązujących zasad w obiekcie.

  • Od 1 grudnia w związku ze zmianą obostrzeń epidemiologicznych, na lodowisku obowiązuje limit liczby osób do 50% obłożenia obiektu. Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.
  • Obowiązek zakrywania ust i nosa – osoby korzystające z Lodowiska na Stadionie zobowiązane będą do noszenia maseczek zakrywających usta i nos przed wejściem do obiektu, w kolejce do kasy, w szatni oraz podczas przemieszczania się w obiekcie.
  • Obowiązkowa dezynfekcja rąk – każda osoba na terenie obiektu zobowiązana jest do dezynfekcji rąk. Stacje do dezynfekcji rąk będą umieszczone przy wejściu, w szatni oraz przy toaletach.
  • Zachowanie dystansu społecznego min. 1,5 – 2 m
  • Zalecana forma płatności – bezgotówkowa
  • Bieżąca dezynfekcja pomieszczeń, m.in.  szatnia, toalety oraz okolice kas biletowych i wypożyczalni.
  • Sprzęt sportowy wypożyczany przez Lodowisko oraz wykorzystywany na zajęciach zorganizowanych jest dezynfekowany po każdym użyciu. Do każdego wypożyczonego kasku klient otrzyma jednorazowy czepek.
  • Na teren obiektu nie będą wpuszczane i obsługiwane osoby, które nie będą miały zasłoniętych ust i nosa (maseczka lub przyłbica ochronna)