Dwie imprezy sylwestrowe na Tarczyński Arenie Wrocław!

Już niedługo prawie tysiąc osób będzie mogło przywitać nowy rok na Tarczyńskie Arenie! Na sylwestrową noc zaplanowano dwie imprezy, skierowane do dwóch grup uczestników: dla dorosłych i dla dzieci. Pełnoletni goście mogą wziąć udział w Sylwesterze na Stadionie. W ofercie balu znajdują się między innymi: muzyka taneczna wykonywana na żywo przez zespół Celebrate oraz odtwarzana przez DJa Gambita, ciepłe i zimne posiłki oraz napoje, toast o północy i zabawa do godzin porannych. Start imprezy o 20:00. Impreza w Strefie VIP jest przewidziana na ponad 900 uczestników. Więcej informacji znajduje się na stronie www.sylwesternastadionie.wroc.pl oraz w mediach społecznościowych.

Atrakcje dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat przewidziano od 19:00 w sobotę do 12:00 w niedzielę. Podczas Sylwestra w stylu glow party zaplanowano między innymi dyskoteką z fosforyzującymi elementami i gadżetami, karaoke, detektywistyczną grę zagadkową, warsztaty kulinarne, przekąski i gry planszowe. Zgłoszenia odbywają się drogą e-mailową pod adresem: happy.caro.kids@gmial.com. Więcej szczegółów na profilu HAPPY CARO KIDS w mediach społecznościowych.

Dane kontaktowe dotyczące zapisów na obie imprezy znajdują się również na stronie internetowej www.tarczynskiarenawroclaw.pl, podobnie jak informacje na temat godzin otwarcia i cennika Lodowiska Tarczyński Areny.

Wrocławski stadion nie zapadł w sen jesienno-zimowy. Mimo przerwy w rozgrywkach piłkarskich, w listopadzie i grudniu na Tarczyński Arenie Wrocław wciąż odbywają się różnorakie imprezy i wydarzenia. 4 grudnia na stadionowym parkingu zebrało się rekordowe 600 motocyklistek i motocyklistów w przebraniach Moto Mikołajów! 8 grudnia, podczas Dnia Paszportu, arenę odwiedzili przedstawiciele ponad 20 konsulatów oraz 1200 uczestników – uczniów szkół podstawowych. Dzień później, 9 grudnia, w Strefie VIP prawie 1000 osób bawiło się podczas SO HARD 5th BIRTHDAY z gościem specjalnym – Żabsonem. Lodowisko Tarczyński Arena odwiedziło już prawie 5500 osób, z czego ponad 3000 w grudniu. Dodatkowo, w warsztatach zdobienia bombek choinkowych (zaplanowanych do 16.12.) weźmie udział łącznie około 3000 uczestników…