Give me the power – festiwal muzyczny w Auto Kinie

4 lipca na membranie Stadionu Wrocław wyświetlone zostaną filmy ze znanych festiwali muzycznych a na żywo na esplanadzie grać będą DJ’e – Hubertus, Alex, Hazel i onTune. Wszystko będzie można oglądać i słuchać bez wysiadania z samochodu.

????????????????????????

Na największym ekranie kinowym w Europie, którego powierzchnia to 1590m2 metrów, obejrzeć będzie można relacje m.in. z festiwali Dreamstate, Tranceformations – Euforia, Don’t Let Daddy Know, Heartbeat i The Harbour of Heaven. To wielkie wydarzenia muzyki elektronicznej, które w ubiegłych latach przyciągały wielotysięczne tłumy fanów. W tym roku, ze względu na pandemię, zostały odwołane lub przełożone. Wizyta na Stadionie Wrocław w pierwszy lipcowy weekend pozwoli jednak poczuć atmosferę tych imprez.

Całości, oprócz DJ’ów, dopełnią wizualizacje video, pokazy laserowe oraz efekty świetlne. Przygotuje je partner technologiczny kina na Stadionie Wrocław – firma Visual Sensation laser shows & technologies i Clockwork z Poznania.

Informacje dla gości

Bilety można kupić wyłącznie on-line na stronie abilet.pl. Wjazd na imprezę możliwy jest wyłącznie dla samochodów osobowych i odbywa się bramą B Stadionu Wrocław, od strony Al. Śląskiej, gdzie sprawdzane będą bilety. Widzowie następnie zostaną pokierowani przez obsługę na wyznaczone miejsca.

Ceny biletów:

Standard – 70 szt.; cena 80 zł/szt.
Komfort – 120 szt.; cena 120 zł/szt. (2 x napój energetyzujący, 2 x nachos)
Premium – 40 szt.; cena 160 zł/szt. ( dedykowane miejsca Premium, 4 x napój energetyzujący, 2 nachos)

Dźwięk, podobnie jak w przypadku projekcji filmów, dostępny będzie po ustawieniu radia samochodowego na częstotliwość podaną przed rozpoczęciem imprezy.

Wjazd na teren imprezy możliwy od godz. 20.30

Date

04 Jul 2020
Expired!

Time

22:30 - 00:00