Give me the power – festiwal muzyczny w Auto Kinie

4 lipca na membranie Stadionu Wrocław wyświetlone zostaną filmy ze znanych festiwali muzycznych a na żywo na esplanadzie grać będą DJ’e – Hubertus, Alex, Hazel i onTune. Wszystko będzie można oglądać i słuchać bez wysiadania z samochodu.

????????????????????????

Na największym ekranie kinowym w Europie, którego powierzchnia to 1590m2 metrów, obejrzeć będzie można relacje m.in. z festiwali Dreamstate, Tranceformations – Euforia, Don’t Let Daddy Know, Heartbeat i The Harbour of Heaven. To wielkie wydarzenia muzyki elektronicznej, które w ubiegłych latach przyciągały wielotysięczne tłumy fanów. W tym roku, ze względu na pandemię, zostały odwołane lub przełożone. Wizyta na Stadionie Wrocław w pierwszy lipcowy weekend pozwoli jednak poczuć atmosferę tych imprez.

Całości, oprócz DJ’ów, dopełnią wizualizacje video, pokazy laserowe oraz efekty świetlne. Przygotuje je partner technologiczny kina na Stadionie Wrocław – firma Visual Sensation laser shows & technologies i Clockwork z Poznania.

Informacje dla gości

Bilety można kupić wyłącznie on-line na stronie abilet.pl. Wjazd na imprezę możliwy jest wyłącznie dla samochodów osobowych i odbywa się bramą B Stadionu Wrocław, od strony Al. Śląskiej, gdzie sprawdzane będą bilety. Widzowie następnie zostaną pokierowani przez obsługę na wyznaczone miejsca.

Ceny biletów:

Standard – 70 szt.; cena 80 zł/szt.
Komfort – 120 szt.; cena 120 zł/szt. (2 x napój energetyzujący, 2 x nachos)
Premium – 40 szt.; cena 160 zł/szt. ( dedykowane miejsca Premium, 4 x napój energetyzujący, 2 nachos)

Dźwięk, podobnie jak w przypadku projekcji filmów, dostępny będzie po ustawieniu radia samochodowego na częstotliwość podaną przed rozpoczęciem imprezy.

Wjazd na teren imprezy możliwy od godz. 20.30

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

04 lip 2020
Zakończone!

Czas

22:30 - 00:00

Możliwość komentowania została wyłączona.