Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego WRACAJĄ po dwuletniej przerwie!

Nie mogliśmy doczekać się dnia, w którym w końcu rozpoczniemy przygotowania do wrocławskiego święta turystyki! Wracamy już niedługo, po przerwie, której nikt z nas się nie spodziewał. Po dwóch latach, z nową energią, wystawcami, atrakcjami oraz nadzieją, że kolejny raz spotkamy się w licznym gronie turystów, pasjonatów podróży oraz wielbicieli kultur świata.

Trzynasta edycja Międzynarodowych Targów Turystyki i czasu wolnego

Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Turystyki i czasu wolnego ponownie zagości na terenie wrocławskiego stadionu – Tarczyński Arena. W pierwszy weekend marca część targowo-konferencyjna obiektu zmieni się nie do poznania, a my zabierzemy Was w niesamowitą podróż, również tą kulinarną. Zwiedzimy razem Polskę oraz Indie, przemierzymy Arktykę z psem, będziemy się wspinać na najwyższe szczyty, przeniesiemy się na Bali i do Nowej Zelandii, poznamy też Macedonię. A partnerem targów będzie kraina róż i perfum – Bułgaria.

Festiwal Podróżników czy Festiwal Kulinarny?

Festiwale towarzyszące targom na stałe wpisały się w program wydarzenia. Rokrocznie jedną z najważniejszych atrakcji Międzynarodowych Targów Turystyki i czasu wolnego we Wrocławiu jest Festiwal Podróżników – 3 dni wypełnione opowieściami z drogi, przygodami i prezentacjami o najdalszych zakątkach. Oczywiście nie może zabraknąć znanych nazwisk, które zdradzimy już niedługo!

Festiwal Kulinarny również będzie podróżą! Podróżą dookoła świata przez smaki, kuchnie i zwyczaje. Udamy sięna przepyszne Bałkany oraz Węgry. Podczas dalekich podróży nie zapomnimy jednak o Polsce – na Międzynarodowych Targach Turystyki i czasu wolnego zagości kuchnia Dolnego Śląska wraz z produktami regionalnymi.

Weź udział w warsztatach i spotkaj się ze specjalistami

Zrównoważona turystyka, potencjał turystyczny czy kontrowersyjna wolonturystyka? A może zimowy survival? Na Międzynarodowych Targach Turystyki i czasu wolnego podejmujemy też tematy ważne i potrzebne. Do przeprowadzania warsztatów zapraszamy profesjonalistów i praktyków, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Nagroda „Kryształ Turystyki” w czterech kategoriach

Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego to doskonała okazja do wyróżnienia i nagrodzenia wyjątkowych przedsięwzięć, a kreatywności w branży turystycznej nie brakuje! Od kilku lat przyznajemy „Kryształowe Orły” i w tym roku również przygotowaliśmy coś specjalnego. Podczas tegorocznych targów przyznamy nagrody pod zmienioną nazwą – „Kryształ Turystyki”. Kategorie konkursowe to: produkt regionalny, atrakcja turystyczna, wydarzenie cykliczne związane z turystyką lub produktem turystycznym oraz aktywności turystyczne zwiększające świadomość ekologiczną.

Czekamy na Was na Tarczyński Arena Wrocław w dniach 4-6 marca! Moc atrakcji, mnóstwo stoisk i świat na wyciągnięcie ręki! Do zobaczenia na #MTTWroclaw2022!

Współorganizatorem targów jest Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

Partnerem Festiwalu Podróżników został Decathlon Wrocław.

Hotelem partnerskim jest Hotel Europeum.

Godziny otwarcia targów:

  • piątek, 4.03. – 10:00-17:00
  • sobota, 5.03. – 10:00-18:00
  • niedziela, 6.03. – 10:00-16:00

Szczegółowy program targów oraz ceny biletów: www.mttwroclaw.pl

Social media: www.facebook.com/mttwroclaw | https://instagram.com/mtt.wroclaw