Targi Mamaville już w niedzielę na Tarczyński Arenie!

Organizatorzy Targów Mamaville, największych wydarzeń parentingowych w Polsce, zapraszają na kolejną edycję Targów w sezonie Wiosna 2022 ! Po 7 latach i przeszło 40 edycjach znowu spotkamy się we Wrocławiu! Zapiszcie datę: Niedziela (20.03) od godziny 10:00 do 17:00

Mamaville, to największe wydarzenie skierowane do kobiet w ciąży, świeżo upieczonych rodziców oraz rodzin z dziećmi i każdego zainteresowanego tematyką macierzyństwa.

Macierzyństwo, to nowy rozdział w życiu każdej rodziny, a targi Mamaville, to idea, która Wam przybliży tę nową, ekscytującą przygodę życia.

Misją Mamaville jest wspieranie kobiet na każdym etapie podróży przez macierzyństwo. To ma być ich droga i własny sposób na macierzyństwo.
Mamaville jest miejscem, gdzie znajdziecie inspiracje podczas ciąży, przygotowania do narodzin i pierwszych dni macierzyństwa.
Organizatorzy targów chcą towarzyszyć mamom przy wspieraniu rozwoju dziecka, pokazując jakie są możliwości i dając przestrzeń do spotkań z ekspertami w swoich dziedzinach.

Targi Mamaville oprócz zakupów, to także dzień pełen atrakcji, zajęć dla dzieci i wykładów dla rodziców

✨ STREFA EDUKACYJNA

Edukacja dla całej rodziny, czyli najnowsze i najbardziej przydatne wykłady związane z tematyką macierzyństwa, prowadzone przez doświadczonych prelegentów

✨ STREFA ZAKUPÓW

Mamaville skupia marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.
Jednego dnia w jednym miejscu będziecie mieli okazje spotkać oryginalnych wystawców, polskie marki dla mam i dzieci.

Targi Mamaville to przede wszystkim:
⚡️ Ponad 150 wystawców znanych marek, w większości polskich producentów. Zapewnimy Wam największy wybór produktów dla kobiet w ciąży, mam i dzieci.
⚡️ Nowe wschodzące marki, które zaprezentują swoje produkty po raz pierwszy na polu targowym.
⚡️ Najnowsze kolekcje i linie przygotowane przez projektantów specjalnie na targi Mamaville. Asortyment najczęściej niedostępny w ogólnej sprzedaży.
⚡️ Wszystko dla mamy i dziecka z branż: ubrania / zabawki / wózki i foteliki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa / usługi – dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka.

  • STREFA CHILLOUT & POKÓJ DLA MAMY I DZIECKA

Więcej na www.targi.mamaville.pl

Informacje organizacyjne

Terminy Wiosna  2022:

13 marca, Warszawa,  Expo XXI

20 marca, Wrocław, Tarczyński Arena /Stadion Wrocław


03 kwietnia, Katowice,  MCK


10 kwietnia, Kraków, Hala Cracovia

14 maja, Gdańsk, Galeria Forum

Dni i godziny:
Targi Mamaville z reguły odbywają się w niedzielę, w godzinach 10-17, wyjątek stanowi Gdańsk zapraszamy w sobotę  14 maja, w godzinach 9-21.