Otwarcie Lodowiska na Stadionie już 11 listopada!

Amatorzy ślizgawek będą mogli niebawem ponownie korzystać z lodowiska przy al. Śląskiej. W chwili obecnej trwają przygotowania do nowego sezonu. Otwarcie Lodowiska na Stadionie nastąpi już w najbliższy czwartek.

Obiekt będzie działać na drugim piętrze parkingu wielopoziomowego, widocznego od strony al. Śląskiej. Wzorem ubiegłego sezonu, tafla o kształcie owalnej pętli otoczona zostanie bezpiecznymi bandami, które oddzielą jeżdżących od elementów konstrukcyjnych parkingu. Dłuższa prosta toru wyniesie 55 metrów, a jego szerokość ok. 7 metrów. Lodowisko pomieści jednorazowo do 100 osób.

Na miejscu dostępna będzie wypożyczalnia, w której do dyspozycji gości znajdzie się ponad 400 par łyżew – zarówno figurowych, jak i hokejowych, w rozmiarach od 28 do 48. Dla najmłodszych przewidziana będzie możliwość wypożyczenia kasków i tzw. pingwinków do nauki jazdy. Dostępna będzie także strefa szatni i możliwość naostrzenia łyżew.

Przypominamy, że z kartą Nasz Wrocław raz w roku można skorzystać z bezpłatnego wejścia na lodowisko na Stadionie Wrocław. Honorujemy również karty Benefit.

Lodowisko czynne będzie od poniedziałku do niedzieli w godz: 9:00 – 22:00. Ostatnie wejście możliwe będzie o godzinie 21:00. W dni meczowe godziny otwarcia mogą ulec zmianie.

Przerwy techniczne Lodowiska na Stadionie:

Poniedziałek – piątek: 14.00 – 15.00, 18.00 – 19.00

Sobota, Niedziela, święta: 12.00 – 13.00, 16.00 – 17.00, 19.00 – 20.00

Grupy zorganizowane, w tym grupy szkolne, mogą korzystać z lodowiska od poniedziałku do piątku, w godz. 09.00-14.00. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja pod adresem email: lodowisko@stadionwroclaw.pl

Więcej informacji można uzyskać również pod numerem telefonu: 71 776 80 90

Informacje o zasadach związanych z Covid:

Osoby korzystające z lodowiska Stadion Wrocław zobowiązane są zachować szczególne zasady bezpieczeństwa, zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami, w tym z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego oraz stosować się do obowiązujących zasad w obiekcie.

  • Obowiązek zakrywania ust i nosa – osoby korzystające z lodowiska Stadion Wrocław zobowiązane będą do noszenia maseczek zakrywających usta i nos przed wejściem do obiektu, w kolejce do kasy, w szatni oraz podczas przemieszczania się w obiekcie.
  • Obowiązkowa dezynfekcja rąk – każda osoba na terenie obiektu zobowiązana jest do dezynfekcji rąk. Stacje do dezynfekcji rąk będą umieszczone przy wejściu, w szatni oraz przy toaletach.
  • Zachowanie dystansu społecznego min. 1,5 – 2 m
  • Zalecana forma płatności – bezgotówkowa
  • Bieżąca dezynfekcja pomieszczeń, m.in.  szatnia, toalety oraz okolice kas biletowych i wypożyczalni.
  • Sprzęt sportowy wypożyczany przez Stadion Wrocław oraz wykorzystywany na zajęciach zorganizowanych jest dezynfekowany po każdym użyciu. Do każdego wypożyczonego kasku klient otrzyma jednorazowy czepek.
  • Na teren obiektu nie będą wpuszczane i obsługiwane osoby, które nie będą miały zasłoniętych ust i nosa (maseczka lub przyłbica ochronna)