Przedwiośnie pełne wydarzeń na Tarczyński Arenie Wrocław!

Targi i spotkania aż pięciu różnych branż, szybkie randki biznesowe, wystawa roślin mięsożernych, bonsai i sukulentów, wydarzenie taneczno-modowo-muzyczne dla Pań (i nie tylko), pierwszy z turniejów eliminacyjnych trzeciej edycji Tarczyński Arena Cup oraz inauguracja największego w Polsce biegu z przeszkodami – Runmageddonu. To wszystko w ciągu najbliższych 30 dni na Tarczyński Arenie Wrocław.

W dniach 3-5 marca na stadionie odbędzie się już czternasta edycja Międzynarodowych Targów Turystyki i czasu wolnego. W programie wydarzenia znajdują się między innymi: część targowa z udziałem ponad 220 wystawców, Festiwal Podróżników „Swoją Drogą”, Festiwal Kulinarny, rozmaite warsztaty, spotkania branżowe i ogłoszenie laureatów „Kryształów Turystyki”. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: www.mttwroclaw.pl.

Kolejna targowa propozycja dotyczy szeroko pojętej branży mieszkaniowej. Kilkudziesięciu wystawców będzie prezentowało swoją ofertę podczas Targów Mieszkaniowych Wrocław w dniach 11-12 marca. Goście imprezy będą mogli poznać najnowsze trendy dotyczące rynku deweloperskiego, skorzystać z porad doradców kredytowych, specjalistów od aranżacji wnętrz czy instytucji finansujących zakup nowej nieruchomości. Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Więcej informacji na: www.wro-expo.pl.

19 marca w Klubie Biznesowym Tarczyński Areny Wrocław zagości Bardzo Modne Wydarzenie. O godzinie 16:00 startuje już druga edycja imprezy organizowanej z okazji Dnia Kobiet. W programie między innymi: strefa beauty, pokaz mody, strefa wrocławskich wystawców z branży zdrowia i urody oraz występy muzyczne Moniki Wiśniowskiej-Basel, Rafała Lacha, Magdaleny Krawczun oraz zespołu Łzy. Bilety do nabycia pod adresem e-mail: rafal4dance@tlen.pl, a szczegóły w mediach społecznościowych: tinyurl.com/bardzomodnewydarzenie.

Na środę, 22 marca, zaplanowano kolejną edycję Talent Days Wrocław – targów pracy. W ramach wydarzenia przeznaczonego dla wszystkich, myślących o zmianie lub dalszym rozwoju swojej ścieżki kariery przewidziano między innymi: rozmowy z przedstawicielami pracodawców z rozmaitych branż, możliwość dopracowania swojego CV z ekspertami do spraw rekrutacji, warsztaty (na przykład dotyczące technik negocjacyjnych lub sztuki prezentacji) i dyskusje eksperckie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny – wystarczy rejestracja na: www.talentdays.pl i pobranie biletu.  

W ostatni weekend marca (25-26.03) na Tarczyński Arenie Wrocław odbędą się równolegle trzy „roślinne” wydarzenia w przestrzeni Klubu Biznesowego: Potworne Cuda – Wystawa Roślin Mięsożernych, Światowa Wystawy Orchidei, Bonsai i Sukulentów oraz PlanPorn – Targi Roślin Kolekcjonerskich. Ekspozycja pod wspólnym szyldem FlowerShock będzie podzielona na poszczególne sektory, prezentujące odpowiednio: rośliny żywiące się owadami (a nawet małymi ptakami i ssakami) z ponad 40 krajów świata; orchidee, sukulenty i miniaturowe drzewka bonsai oraz kolekcjonerskie odmiany i gatunki między innymi filodendronów, alokazji czy anturium. Na wszystkie trzy ekspozycje będzie obowiązywał jeden bilet, dostępny na stronie: www.potwornecuda.pl lub www.swiatowawystawa.pl.

Wtorek, 28 marca, to dzień szybkich biznesowych randek na wrocławskim stadionie – Business Mixera. Znana z USA formuła polega na serii bardzo krótkich, dwuminutowych rund rozmów (koniec czasu sygnalizowany jest za pomocą dźwięku) przedstawicieli biznesów z różnych branż i regionów. W poprzedniej edycji wydarzenia wzięło udział 200 przedsiębiorców z siedmiu różnych województw, reprezentujących między innymi branże: motoryzacyjną, IT, budowlaną, chemiczną, farmaceutyczną i nie tylko. Start o godzinie 11:00, szczegóły i bilety dostępne na: www.invest-park.com.pl/business-mixer/.